Articole legate de nunta
Meciul mireselor furate la miez de noapte, în club: nuntă de miliardari vs. nuntă comună – FOTOGALERIE ce a ieşit
Un club din Botoşani s-a confruntat noaptea trecută cu o situaţie decare cei care îl diriguiesc nu au parte chiar în fiecare zi. Două miresefurate de la tot atâtea nunţi au ajuns la Grand Irish Pub aproximativîn acelaşi timp.
Doina Federovici, naşă în roşu la Dorohoi, primarul cu cocarda – FOTOGALERIE
Sfârşitul de săptămână ce tocmai a trecut a fost unul special pentrufamilia singurei femei senator din judeţul Botoşani. Doina Federovici,împreună cu soţul său Dinu, au fost naşi pentru Cristina şi AndreiBirta.
Gata cu burlăcia: Un celebru botoșănean se însoară luna aceasta cu o brunetă focoasă
Peste câteva zile, un botoșănean plecat în capitală se vaînsura cu frumoasa lui iubită. Cum emoțiile deja și-au făcut apariția,acesta a declarat că se teme de schimbarea care ar putea urma în cuplu după căsătorie, informează postul de televiziune Antena Stars.
Botoșăneanca Silvia dezleagă misterul relației cu Oana Roman: AFLĂ ce crede despre fiica vitregă
După ce Oana Roman a atacat-o pe botoșăneanca Silvia Chifiriuc cu vorbe grele, acesta a decis să rupă tăcerea în legătură cu relația ei cu ”fiica vitregă”, scrie Spynews.
Ada Macovei se mărită – AFLĂ-i alesul inimii
Fostul inspector şcolar general din guvernarea PDL se căsătoreşte tot cu o persoană care lucrează tot în învăţământ. Ada Macovei se mărită sâmbătă cu Alin Seucaliuc, un angajat de la Casa Corpului Didactic Botoşani.
Lumea bună adunată la nuntă 'americană' cu mireasă fotomodel – VIDEO & GALERIE FOTO
Florin şi Roxana, căsătorie cu secrete departe de casă – Avem nunta mileniului 
Flutur către Ţurcanu : Dacă tot e vorba de case, vă urăm casă de piatră
Mircea Radu se însoară cu o botoşăneancă şi face nuntă în judeţ
Rădăşănu şi-a lăsat singur naşul în PSD
SCANDALOS : Femeie de serviciu dată afară pentru nuntă în şcoală
Made in Botoşani : O şcoală găzduieşte nunţi,  microbuzul elevilor cară nuntaşii
DaVinci Ascent custom portable vaporizer
New fashions added daily at SheIn.com
Rosegal Logo
loading...
Sondaj
Ce va face FC Botoşani în acest sezon?
Se califică în Europa League
Merge în play-off
Evoluează tot în play-out
Retrogradează
Nu ştiu / nu mă interesează
Declaraţia zilei
”Eu cred că soluții există dar cred că nici să stăm, să așteptăm. Inclusiv poziția dlui director că să nu credeți că o să curgă lapte și miere. Greșit. Așa este, nu o să curgă lapte și miere, o să curgă apă. Ceea ...
Curs valutar
astăzi
EUR
Euro
4.4488 lei
USD
Dolarul SUA
3.9835 lei
CHF
Francul elveţian
4.0649 lei
GBP
Lira sterlină
5.2103 lei
JPY
100 de yeni japonezi
3.8939 lei
XAU
Gramul de aur
169.0755 lei
MDL
Leul Moldovenesc
0.1993 lei
HUF
100 de Florinţi Maghiari
1.4398 lei
AUD
Dolarul Australian
3.0079 lei
CAD
Dolarul Canadian
3.0560 lei
CZK
Coroana Cehească
0.1646 lei
DKK
Coroana Daneză
0.5976 lei
Vremea
astăzi
Botosani
o C
Dorohoi
o C
Bucecea
o C
Darabani
o C
Saveni
o C
Ştefăneşti
o C
Horoscop
astăzi
© Copyright 2009 - 2016 Botoşăneanul. Toate drepturile rezervate.