Un accident spectaculos a avut loc marți seară. La volan era un adolescent de 18 ani, care avea permis de câteva zile.
Accidentul rutier a avut loc în Dej, județul Cluj. Potrivit martorilor, tânărul şofer a pătruns pe contrasens, a ieşit de pe drum şi s-a dus glonţ cu maşina în zidul de beton. A urmat un impact violent şi zgomotos, în urma căruia automobilul a fost complet avariat. Izbitura a fost atât de puternică, încât motorul maşinii a zburat.
Uluitor, adolescentul de la volan a scăpat fără nicio zgârietură. S-a ales însă cu un şoc puternic.
La locul accidentului a venit şi un echipaj de descarcerare, dar nu a fost nevoie de intervenţia sa, pentru că tânărul a reuşit să iasă singur din maşina distrusă.
Băiatul avea permis de doar câteva zile. El a fost chemat la secţia de poliţie, pentru a explica anchetatorilor cum s-a petrecut accidentul, spune dejeanul.ro.
Becali este gata să-l dea afară pe fostul mijlocaș de la FC Botoșani, prima echipă care l-ar dori
Redacția Botoșăneanul
Mar 19, 2025
Redacția Botoșăneanul
Mar 19, 2025
Nou-născut aruncat în WC, mama i-a mințit inițial pe polițiști
Redacția Botoșăneanul
Mar 19, 2025
Ajutor de la stat înainte de sărbătorile pascale: CINE va primi 400 de lei
Redacția Botoșăneanul
Mar 19, 2025
Abonează-te pentru a fi la curent cu noutățile