Reprezentanții Inspectoratului de Poliție Județean (IPJ) au făcut anunțul în urmă cu puțin timp.
Astăzi, 4 noiembrie 2022, polițiștii botoșăneni au fost sesizați cu privire la faptul că o minoră, de 16 ani, din comuna Coșula, a părăsit domiciliul în mod voluntar, în noaptea de 4 spre 5 noiembrie 2022, iar până în prezent nu a revenit.
BACIU IULIA are următoarele semnalmente: 1,70 m înălțime, aproximativ 50 de kilograme, păr brunet tuns la nivelul umerilor, ochi căprui.
„Cetățenii care dețin informații cu privire la această persoană sunt rugați să apeleze 112 sau să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție.”
IPJ Botoșani
UPDATE:
Minora s-a prezentat noaptea trecută, 4 spre 5 octombrie, la sediul poliției. Aceasta a fost internată intr-un centru de primire a copilului în regim de urgență.
În continuare se efectuează verificări pentru stabilirea împrejurărilor în care aceasta a părăsit domiciliul
Becali vrea să-i ia casa de la Botoșani lui Talpan, juristul de la Steaua: M-a chemat la Procuratură
Redacția Botoșăneanul
Feb 08, 2025
Proiecte majore pentru Botoșani, finanțate din bugetul național
Redacția Botoșăneanul
Feb 08, 2025
Case învăluite de fum în această dimineață, o familie cu doi copii evacuată de pompieri
Redacția Botoșăneanul
Feb 08, 2025
FC Botoșani a împrumutat un fundaș de la Rapid
Redacția Botoșăneanul
Feb 08, 2025
Abonează-te pentru a fi la curent cu noutățile