Cu mai puţin de o săptămână înainte de a mixa la “September Fest”, DJ Emil Lassaria a poposit déjà în judeţ. Nu în municipiul Botoşani, ci la Copălău.
Acolo, producătorul şi remixerul de muzică house a încheiat cea de-a doua ediţie a “Sărbătorii Usturoiului”. Emil Marinescu, aşa cum îi spune în buletin, a urcat pe scenă pe la 22:45, fiind însoţit de Caitlyn (Florentina Catalina Ciună), o cântăreaţă de muzică house cu care colaborează de mai mulţi ani. Cei doi şi-au început spectacolul cu piesa “Tu amor”, lansată în urmă cu patru ani şi care are peste 15 milioane de vizualizări pe Youtube.
După ce au pus punct sărbătorii de la Copălău, Emil Lassaria & Caitlyn sunt aşteptaţi să cânte la finalul serii de sâmbătă, de la September Fest. (S.B.)
Redacția Botoșăneanul
Feb 05, 2025
Redacția Botoșăneanul
Feb 05, 2025
Anunț Nova ApaServ privind solicitarea unei autorizații de mediu
Redacția Botoșăneanul
Feb 05, 2025
Declarația zilei 5 februarie 2025
Gabriela Erdic
Feb 05, 2025
Gabriela Erdic
Feb 05, 2025
Abonează-te pentru a fi la curent cu noutățile