Dacă vedeți această persoană, apelați 112 sau adresați-vă celei mai apropiate unități de poliție, este mesajul transmis de Inspectoratul de Poliție Județean (IPJ) Botoșani.
La data de 21 august 2023, polițiștii botoșăneni au fost sesizați cu privire la faptul că un minor, de 13 ani, din municipiul Dorohoi a părăsit, în mod voluntar, domiciliul, luni, 21 august 2023 iar până în prezent nu a revenit.
Păpușoi Denis Raul are următoarele semnalmente: ochi căprui, păr blond, 35 de kilograme, 1,30 m înălțime.
Vestimentație la momentul plecării: maiou de culoare albastră, pantaloni scurți albaștri, încălțăminte sport de culoare negru cu alb.
Cetățenii care dețin informații cu privire la această persoană sunt rugați să apeleze 112 sau să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție, este mesajul transmis de polițiști.
ULTIMĂ ORĂ: Două mașini și un camion s-au izbit la Baisa, un șofer dus urgent la spital
Oana Sava
Mar 10, 2025
Preoții și pompierii fac front comun pentru protejarea copiilor
Redacția Botoșăneanul
Mar 10, 2025
Botoșănean puțin băut și fără permis prins în trafic, polițiștii l-au REȚINUT
Oana Sava
Mar 10, 2025
ANUNŢ Primăria Botoşani privind organizarea unei licitații pentru concesionarea unor terenuri
Redacția Botoșăneanul
Mar 10, 2025
Abonează-te pentru a fi la curent cu noutățile