Monden
Prima răbufnire a lui George Burcea, după despărțirea de Viviana: Lasă să te doară

După trei ani de relație, cei doi botoșăneni s-au despărțit. Frumoasa prezentatoare a fost cea care a confirmat separarea și actorul a păstrat tăcerea până acum.

Motivul pentru care George Burcea și Viviana Sposub s-au despărțit, după 3 ani de relație

 

„Lasă să te doară, până când nu mai doare”, este mesajul transmis de George Burcea pe rețelele de socializare. În ceea ce privește despărțirea de Viviana Sposub, George Burcea nu a mai făcut alte dezvăluiri. Viviana Sposub a fost cea care l-a părăsit pe George Burcea. Actorul, care speră la o împăcare, ar bănui că în viața fostei sale iubite a apărut alt bărbat.

 

După ce recent au apărut zvonuri potrivit cărora George Burcea și Viviana Sposub nu mai formează un cuplu, ei bine, fosta prezentatoare TV a confirmat acest lucru. Pe una dintre rețelele de socializare, ea a făcut anunțul neașteptat, scrie Avantaje.

 

George Burcea și Viviana Sposub s-au despărțit după 3 ani de relație. „Viața nu se întâmplă așa cum ne așteptăm noi. Ne surprinde în fiecare clipă şi ne oferă experiențe menite să ne dezvolte. Eu și George nu mai formăm un cuplu. Suntem recunoscători pentru tot ce am trăit împreună. Vă mulţumim că ne-ați fost alături pe parcursul celor 3 ani. E o perioadă în care ne dorim discreție și intimitate’, a scris ea la postarea pe care a făcut-o pe InstaStory.

 

Viviana ar fi inițiat despărțirea

 

Viviana Sposub a fost cea care a pus punct relației cu George Burcea, stârnind surprinderea și dezamăgirea acestuia. Motivul pentru despărțire a fost invocat de Viviana ca fiind consumarea sentimentelor, dar aceasta a adus în discuție și motive absurde, chiar și aspecte care existau și în momentul în care cei doi s-au cunoscut acum trei ani.

 

„I-a spus că sentimentele s-au consumat, apoi i-a invocat fel de fel de motive absurde, lucruri care existau si în urmă cu 3 ani, atunci cand l-a cunoscut pe George. El a fost șocat, nu i-a venit să creadă, a sperat ca ei îi va trece. Ba chiar bănuiește ca Viviana ar avea pe altcineva. De vorbit nu mai vorbesc. Decat foarte rar, si atunci pe diferite subiecte, nu despre ei. George a stat de vorbă și cu mama Vivianei, și cu sora. A sperat că ele o vor îmbuna, însa nimeni nu știe cu adevarat ce este în mintea Vivianei. Să vii după câteva luni frumoase petrecute în America și să spui că nu-l mai iubești este absolut devastator.George se află într-un moment dificil al vieții sale, momentan este bulversat și a început să realizeze că ea realmente nu se mai întoarce. A tot sperat în tot acest timp”,

au declarat apropiați ai celor doi.

 

Tot legat de motivul despărțirii, un apropiat al celor doi a declarat că lucrurile au început să scârțâie între ei după plecarea la New York, unde au locuit timp de jumătate de an. Potrivit sursei, Viviana își dorea să rămână acolo cât mai mult timp și să-și construiască o carieră, în timp ce George își dorea să se întoarcă în România pentru a fi aproape de fetițele lui. Mai mult, Viviana pare hotărâtă să-l dea uitării definitiv pe actor și a șters toate imaginile cu el.

 

 

Urmărește-ne și pe Google News

loading...
Fratele mai mic al unui milionar de la Botoșani nu pune „preț” pe bani: Pentru mine contează experiența
Viviana Sposub, apariție surprinzătoare alături de un bărbat celebru după despărțirea de George Burcea - FOTOGALERIE

 

Cristina Ciobănașu a rupt tăcerea după ani de zile: CE i-a spus mamei de la Botoșani
Tânăra actriță cu origini botoșănene ascunde o poveste impresionantă în spate.
Botoșăneanca Simona Radiș, vacanță pe plajă într-un loc spectaculos – GALERIE FOTO
Simona Radiș și Ancuța Bodnar și-au apărat recent titlul mondial la Belgrad la dublu vâsle și au obținut calificarea la Jocurile Olimpice de la Paris. După triumf, ele își petrec vacanța la soare, în Turcia.
Andreea Bălan a renunțat la iubit pentru George Burcea: În mintea mea deja știam că o să-l părăsesc
Se pare că vedeta știa că în relația ei se va ajunge la despărțire.
DE CE nu mai apare Cristina Ciobănașu în serialele produse de mama adoptivă: Toate m-au consumat
Cristina Ciobănașu a fost una dintre actrițele care apărea constant în diverse proiecte ale Ruxandrei Ion.
Viviana Sposub, văzută în compania fostului soț al Andreei Marin: CE s-a întâmplat cu George Burcea
Relația dintre botoșănenii Viviana Sposub și George Burcea s-a desfășurat pe parcursul a trei ani, însă în luna august cei doi au anunțat că s-au separat.
Lovitură pentru Cătălin Bordea: Cu CINE l-ar fi înșelat, de fapt, Livia
Soții Livia și Cătălin Bordea s-au separat după 11 ani de relație,
Marea împăcare! Viviana și George sunt din nou împreună – FOTOGALERIE
Dragostea chiar plutește în aer! Cel puțin în cazul lui George Burcea și Viviana Sposub. Doar câteva săptămâni au stat cei doi despărțiți. Recent, s-au împăcat și se iubesc ca-n prima zi.
S-a căsătorit din dragoste cu o botoșăneancă, acum va prezenta o nouă emisiune
A devenit vedetă în televiziune ca reporter și prezentator de știri, dar a cunoscut faima după un amplu proiect TV pe care l-a moderat timp de 10 ani.
SCANDAL în lumea mondenă: Viviana Sposub și Ruxi s-au certat de la un bărbat, nici cu Raluca Dumitru nu prea se înțelege
Tensiunile din cadrul unei emisiuni televizate încă se resimt, iar frumoasa botoșăneancă pare să fie afectată de tachinările colegelor.
CINE este bărbatul celebru alături de care s-a afișat Viviana Sposub: Seamănă leit cu George Burcea
După o releție de aproximativ trei ani, cei doi botoșăneni, George și Viviana au decis să se separe.
Frumoasa artistă din Botoșani cerută de soție cu un inel spectaculos
Cântăreața se pregătește de căsătorie!
Detalii cutremurătoare în cazul morții Mădălinei Manole: De acolo a pornit răzbunarea moldovenilor, plus amanta care îl zorea
Fratele Mădălinei Manole, vine cu noi acuzații șocante în cazul morții rgretatei artiste. Acesta susține că artista nu s-a fi sinucis, ci ar fi fost victima unei ucideri, iar printre cei bănuiți de rude se află soțul și soacra acesteia.
Primele reacții ale lui Cătălin Bordea, după ce Livia a ajuns la SPITAL: „Sper să fie bine”
Comediantul de la Botoșani și soția lui, Livia, s-au despărțit în urmă cu puțin timp, după ce aceasta l-a părăsit.
Dezvăluirile botoșăneanului milionar: Mi-ar fi imposibil în viața asta să cheltui câți bani am făcut/ Mereu am teama că …
Sebastian Dobrincu este un tânăr antreprenor de succes, cunoscut și în urma aparițiilor la Pro TV, în emisiuni precum Imperiul Leilor sau Survivor.
Alimentele la care a renunțat o actriță din Botoșani: Nu mă mai simt atât de bine
Actrița încearcă să mențină un stil de viață sănătos.
Botoșăneanca Gabriela și Dani Oțil s-au căsătorit, petrecere într-o locație de lux – FOTOGALERIE
Dani Oțil și Gabriela Prisăcariu s-au căsătorit religios duminică, 30 iulie 2023, la mai bine de doi ani de la cununia civilă. 
Mircea Radu se iubește cu o botoșăneancă mai tânără cu 20 de ani: IMAGINI rare cu cei doi - FOTOGALERIE
Mircea Radu s-a căsătorit cu aleasa inimii lui la Botoșani, în urmă cu zece ani.
După ce Viviana Sposub s-a despărțit de George Burcea, actorul a intrat din nou în grațiile fostei soții
Andreea Bălan pare că nu a tratat cu indiferență separarea celor doi botoșăneni.
CUM arată mama biologică a Cristinei Ciobănașu: Vedeta își vizitează des părinții la Botoșani
Cristina Ciobănașu a fost adoptată cu mulți ani în urmă de către Ruxandra Ion. Mama biologică a actriței locuiește la Botoșani.
Viviana Sposub nu duce lipsă de bani: Chiar și după despărțirea de fostul iubit, frumoasa asistentă TV are venituri considerabile
Viviana Sposub și George Burcea s-au întors în România după ce au stat câteva luni în America, acolo unde actorul a filmat pentru serialul „Wednesday”. La scurt timp după întoarcerea în țară, cei doi s-au separat.
Sondaj
La clasa copiilor dvs. s-au cerut bani pentru fondul clasei?
Declaraţia zilei
„Eram cu inima îndoită după 40 de ani dacă să mă retrag, să îmi văd pensie, dar am zis să mai rămân un an. Nu pentru cumul am rămas, deci nu mă interesează latura financiară”,Eugen Mateciuc, director APM Botoș ...
answear.ro%20
flanco.ro/
inpuff.ro
fashiondays.ro
Curs valutar
ieri
EUR
Euro
4.9675 lei
USD
Dolarul SUA
4.6709 lei
CHF
Francul elveţian
5.1538 lei
GBP
Lira sterlină
5.7134 lei
JPY
100 de yeni japonezi
3.1507 lei
XAU
Gramul de aur
289.1272 lei
MDL
Leul Moldovenesc
0.2571 lei
HUF
100 de Florinţi Maghiari
1.2837 lei
AUD
Dolarul Australian
3.0071 lei
CAD
Dolarul Canadian
3.4698 lei
CZK
Coroana Cehească
0.2037 lei
DKK
Coroana Daneză
0.6663 lei
Vremea
astăzi
Botosani
18.8 o C
Dorohoi
16.0 o C
Bucecea
18.3 o C
Darabani
15.1 o C
Saveni
16.0 o C
Ştefăneşti
19.2 o C
Horoscop
astăzi
app traffic statistics
© Copyright 2009 - 2023 Botoşăneanul. Toate drepturile rezervate.